UA-208551992-1


Witamy na nowej stronie internetowej - firmy Elektroinstalacyjnej i Hurtowni Elektrycznej ECOSORPLEX
znajdującej się w Częstochowie przy ulicy Sabinowskiej 131.

Nasza firma powstała w roku 1996 jako SORPLEX. W 2020 roku firma przekształciła się w spółkę ECOSORPLEX Sp. z o.o. sp.k.

Jesteśmy członkiem Grupy Zakupowej ELEKTRO OMEGA S.A.Współpracujemy z największymi producentami i importerami w kraju, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Klientom najniższe ceny na rynku. W ciągu kilkunastu lat działalności, dzięki współpracy z wieloma firmami wykonawczymi, uczestniczyliśmy przy realizacji szeregu inwestycji w kraju w zakresie robót energetycznych, instalacyjnych, teletechnicznych, oświetleniowych, aparatury kontrolno-pomiarowej, sygnalizacji ppoż., instalacji światłowodowych, komputerowych, alarmowych czy monitoringu wizyjnego. Zajmujemy się również montażem instalacji fotowoltaicznych oraz systemów kompensacji mocy biernej. Oferujemy dogodny system sprzedaży oraz zaplecze logistyczne, które umożliwia sprawną obsługę. Wiemy, że czas ma dziś ogromne znaczenie, dlatego zgodnie z zasadą "czas to pieniądz" - zapewniamy 24-48h realizację dostaw. 

Mamy na względzie postęp technologiczny oraz ogólny rozwój we wszystkich dziedzinach, dlatego proponujemy sprawdzone produkty ponad 200 producentów krajowych i zagranicznych.

Specjalizujemy się w obsłudze przemysłu oraz sektora instalacji i budownictwa.

Dobieramy ofertę w taki sposób, aby zasłużyć na miano dostawcy profesjonalnych rozwiązań. Profesjonalne doradztwo techniczne, spotkania z producentami, dodatkowe szkolenia dla Klientów, kompletowanie dostaw czy tworzenie magazynów wysuniętych, wzbogacają naszą ofertę i podnoszą wygodę Klientów. Priorytetem naszej firmy jest usatysfakcjonowanie i ciągłe wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów, a także doskonalenie współpracy z kontrahentami. Atrakcyjność oferty Firmy ECOSORPLEX przejawia się poprzez liberalną politykę cenową - ustaloną do indywidualnych potrzeb Klienta oraz aktualnej koniunktury rynkowej.

Materiały, które posiadamy w naszej ofercie handlowej charakteryzuje: 

   - nowoczesne zaplecze technologiczne; 
- wysoka jakość;
- wszechstronność zastosowań;
- estetyczny wygląd;
- wymagania bezpieczeństwa zgodne z normami;
- posiadają odpowiednie świadectwa i certyfikaty.

Hurtownia elektryczna oferuje kompleksowe zaopatrzenie w artykuły elektryczne i oświetleniowe dla Klientów hurtowych (sklepy, hurtownie) i detalicznych (firmy, instytucje, instalatorzy, klienci indywidualni). Realizujemy zamówienia telefonicznie oraz indywidualnie. Możliwość dowozu zakupionego towaru wprost do Klienta (na terenie Częstochowy i okolic). Na zamówienie jesteśmy w stanie sprowadzić każdy oczekiwany towar.

Firma ECOSORPLEX prowadzi działalność handlową, współpracując zarówno z Klientami hurtowymi, instalatorami, jak i Klientami detalicznymi.

Oferujemy artykuły elektryczne niezbędne przy budowie i remoncie każdego domu: kable, przewody, wyłączniki, gniazdka, aparaturę modułową, alarmy, bramofony; jak również oświetlenie: lampy, oprawy, żyrandole, kinkiety, żarówki. Ponadto w naszej ofercie znajdują się silniki elektryczne (1- fazowe oraz 3 - fazowe), druty nawojowe i osprzęt siłowy. Posiadamy rozbudowany asortyment z branży energetycznej (np.: słupy energetyczne).

W naszej ofercie proponujemy także oświetlenie dla biur i przemysłu oraz energooszczędne oświetlenie domu i ogrodu.

Przesyłki wysyłamy solidną firmą kurierską, co gwarantuje terminowość i bezpieczeństwo każdej dostawy. W najbliższym czasie uruchomimy sprzedaż internetową, w naszej ofercie będzie ponad tysiąc produktów w różnych kategoriach.


ECOSORPLEX Sp. z o.o. sp. k. © Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com
 
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności